Blog

Tradycja prezentu ślubnego dla rodziców

Wieloletnią tradycją ślubną jest wyrażanie przez nowożeńców swoich podziękowań i wdzięczności w formie prezentu, zarówno dla całego przyjęcia weselnego, jak i przede wszystkim dla najważniejszych osób w ich życiu – rodziców. W tym artykule przedstawimy Wam tradycję prezentu ślubnego dla rodziców oraz podpowiemy kilka pomysłów na prezent.

Czytaj dalej...

5+1 powodów, dla których matki są prawdziwymi bohaterkami

Jak opisałabyś bohatera? Potrafią być wielozadaniowi, stanowić wzór do naśladowania, są wytrwali i bezinteresowni oraz mają rozwiązanie na każdy problem? Choć zarówno Superman, jak i Herkules posiadali supermoce, to codziennych bohaterów możemy znaleźć znacznie bliżej nas.

Czytaj dalej...

7 powodów, dla których uważamy, że Love Note to idealny prezent na Dzień Matki.

Co tak naprawdę spodobałoby się Twojej mamie? Czy chciałabyś/chciałbyś, żeby to było wyjątkowe? Coś specjalnego? Nie za drogie? „Nie wydawaj nic na mnie”. Czy wolałabyś/wolałbyś, żeby to było kreatywne, ręcznie robione?
Możemy śmiało powiedzieć, że nasze wyjątkowe, spersonalizowane książki z prezentami trafiły przez ostatnie lata do blisko 30 000 Mam (i były ogromnym sukcesem!).

Czytaj dalej...

Dlaczego wspólne doświadczenia są ważne w związku?

Nasze związki są różne i zróżnicowane, każda przyjaźń, związek rodzinny i miłosny jest inny i wyjątkowy na swój sposób. Jednak jedna rzecz jest prawdziwa dla wszystkich: wspólne doświadczenia są potrzebne do ich pielęgnowania i utrzymania.
Ale dlaczego wspólne wydarzenia i doświadczenia są tak istotne dla naszych związków? Możesz dowiedzieć się tego w tym poście!

Czytaj dalej...

Dlaczego małe akty dobroci są tak ważne w związku?

Jeśli chodzi o sekret szczęśliwego związku, większość ludzi natychmiast myśli o wielkich gestach. Oczywiście, romantyczne randki i gesty są bardzo ważne, ponieważ pomagają budować więź między dwojgiem ludzi. Jednak to często codzienne, małe akty dobroci, które naprawdę robią różnicę.

Czytaj dalej...

5 powodów, dla których podziwiamy kobiety

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Kobiet! Dzień świętowania kobiet i wszystkich wspaniałych rzeczy, które sprawiają, że są tak kochane i doceniane. Kiedy myślimy o kobietach, od razu przychodzą nam do głowy niezliczone cechy charakteru – od siły i życzliwości po empatię – które sprawiają, że patrzymy na nie z podziwem. W naszym poście zebraliśmy 5 powodów (z miliona), dla których podziwiamy nasze koleżanki!

Czytaj dalej...

5 nietypowych pomysłów na walentynkową randkę

Walentynki są już tuż za rogiem!🤗 Specjalna okazja do świętowania miłości i romansu, dzień, w którym Wy i Wasz związek jest w świetle reflektorów! Niezależnie od tego, czy jesteście razem od lat, czy jesteście świeżo w związku, to święto jest doskonałą okazją do spędzenia jakościowego czasu razem i zrobienia wspomnień, które wypełnią wasze serca ciepłem nawet w najtrudniejszych dniach.

Czytaj dalej...

Z takim prezentem staniesz się bohaterem Walentynek

Walentynki to wspaniała i wyjątkowa okazja, aby przypomnieć swojemu partnerowi/partnerce (i sobie), jak bardzo jego/ją kochasz i doceniasz oraz jakie macie szczęście, że znaleźliście siebie nawzajem!
Dlatego też większość ludzi lubi obdarowywać swoją drugą połówkę prezentem w Walentynki. Jednak znalezienie idealnego prezentu w żadnym wypadku nie jest łatwym zadaniem.
Na szczęście jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!😉

Czytaj dalej...