Love Note Love Cards Love List

W poszukiwaniu intymności… 5 wskazówek, jak utrzymać bliskość w związku nawet w trudnych czasach

Czy w dzisiejszych czasach nie spędzasz wystarczająco dużo czasu ze swoim partnerem? Czy trudniej Ci się przed nim otworzyć, czy po prostu czujesz, że ta iskra wygasła? Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 wskazówek, które pomogą Ci zachować intymność w Twoim związku!

Coraz wcześniej zapada zmierzch, a Ty organizujesz coraz mniej imprez plenerowych ze znajomymi. Mogłoby się wydawać, że dzięki temu masz okazję spędzić więcej czasu ze swoim partnerem, ale często sytuacja się odwraca i spotykacie się dopiero w domu, zmęczeni po pracy. Jak mimo to zachować intymność? Jak przemycić radość do wspólnie spędzanego czasu?

Prezentujemy 5 wskazówek, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać wieczorne godziny.

1️⃣ Przyjemne i użyteczne!

Czy masz wiele spraw do załatwienia na co dzień i często czujesz, że wolisz spędzać ten czas z bliskimi, robiąc te rzeczy razem? Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie tych dwóch rzeczy! Idźcie razem na zakupy, przynieście buty, które są za małe lub zabierzcie psa na wspólny spacer! W tym czasie można dużo rozmawiać, dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem i odkryć wiele nowych miejsc. Kto wie, może podczas takiego spaceru odkryjecie swoją kolejną ulubioną restaurację.

2️⃣ Wspólnie przeciwko trudnościom

Otwarcie się i bycie szczerym na temat swoich uczuć jest czasami niezbędne dla intymności. Jeśli po długim dniu potrafisz tylko narzekać lub całkowicie zamykasz się w sobie, uniemożliwiasz sobie wspólne przeżywanie bardziej pozytywnych doświadczeń. Dlatego – zwłaszcza w pochmurne jesienne dni – ważne jest, aby szczerze rozmawiać o swoich uczuciach i dzielić się z partnerem wszystkim, co leży nam na sercu. Przecież nie jesteście przeciwko sobie, tylko razem przeciwko trudnościom!

3️⃣ Komunikacja

Komunikacja jest podstawą wszystkiego. Jeśli możesz spędzić niewiele czasu ze swoim partnerem w dni powszednie, warto omówić z wyprzedzeniem, kiedy będziecie mogli spędzić ze sobą więcej czasu. W takich przypadkach można zaplanować, co robić i motywuje to do spędzenia razem czasu w najbliższym czasie. Komunikację wspomaga również wymiana 1-1 krótszych wiadomości w ciągu dnia, aby dzielić się ze sobą tym, co robicie. Chodzi o to, aby pokazać, że myślisz o drugiej osobie w ciągu dnia, nawet jeśli nie ma jej z tobą w tej chwili.

4️⃣ Małe niespodzianki

Podziel się swoimi zasobami! Jeśli już z góry wiesz, że pewnego dnia będziesz mieć więcej czasu niż Ta ukochana osoba, to przygotuj dla niej małą niespodziankę, na przykład zaskocz ją jego ulubionym jedzeniem! Na pewno będzie Ci za to bardzo bardzo wdzięczna i również nie omieszka się odwdzięczyć! 😉

5️⃣ Love List: Spis wspólnych doświadczeń

A kiedy nadejdzie czas, aby zacząć dbać o siebie nawzajem, możesz skorzystać z Love List! 100 super pomysłów na randkę zawiera wiele randek zaprojektowanych specjalnie z myślą o domu, aby rozjaśnić szare dni powszednie. Czy będziecie oglądać zdjęcia z dzieciństwa, czy dekorować dom na nadchodzące święta? Wszystko zależy od Was! A Love List jest tutaj, aby pomóc.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki okazały się przydatne i że pomogliśmy Ci wzmocnić Twój związek. A jeśli jesteś gotowy, aby spędzić czas ze swoim partnerem, kliknij i przyjrzyj się naszemu plakatowi Love List!