Love Note Love Cards Love List

Przewodnik do prezentów ślubnych: 5 porad dotyczących prezentów, jeśli chcesz podarować nowożeńcom coś oryginalnego

Wiesz już, co podarować w prezencie ślubnym z okazji zbliżającego się ślubu, ale czujesz, że w pakiecie prezentowym wciąż brakuje zabawnej, osobistej i kreatywnej niespodzianki? Zebraliśmy 5 porad, dzięki którym możesz zamienić tę specjalną kopertę w prawdziwie spersonalizowany pakiet prezentowy!

Czy zapytałeś już swoich znajomych, ile pieniędzy powinieneś dać młodej parze w dzisiejszych czasach? Może słyszeliście, że rodzice pary młodej kupują odkurzacz, o którym marzyli nowożeńcy? Przez długi czas weselni goście wybierali klasyczne prezenty ślubne – na przykład zastawę stołową lub sprzęt AGD – jako bezpieczny wybór na ten wielki dzień. Jednak w dzisiejszych czasach przyjęcie weselne przyczynia się do ślubu młodej pary kwotą zapakowaną w kopertę, a także kreatywnym drobiazgiem.

Chciałbyś również podarować kreatywny i przemyślany prezent obok koperty, ale utknąłeś, przy wyborze niespodzianki? Nie martw się, w naszym przewodniku prezentowym przedstawiamy 5 wskazówek, które pomogą Ci w gąszczu prezentów ślubnych!

1️⃣ Niestandardowa układanka obrazkowa

Każdy uwielbia gry. Co myślisz o wybraniu jednego z ulubionych zdjęć nowożeńców i podarowaniu im go w formie puzzli? Może to być urocze zdjęcie ich dwojga, ale może też uchwycić jeden z najzabawniejszych momentów waszej trójki. Największą niespodziankę można sprawić, jeśli wybrane tajemnicze zdjęcie zostanie ujawnione dopiero po ułożeniu puzzli!

2️⃣ Wewnętrzny żart

Czy masz jakiś wewnętrzny żart z młodą parą, który sprawia, że wszyscy wybuchacie śmiechem? Ten żart zwykle kojarzy się z obrazem lub nawet słowem, prawda? Przedstaw obiekt żartu w formie ilustracji, rysunku lub słowa! Od tego momentu granice wyznacza już tylko Twoja wyobraźnia! Wybierz parę śmiesznych skarpetek, naklejkę do naprasowania lub wydrukuj kilka koszulek dla małżeństwa! Ten prezent to gwarancja niepohamowanego śmiechu!

3️⃣ Pomysły na randkę dla młodej pary

Ślub to początek nowej ery. W tym przypadku młoda para wyrusza na wiele wspólnych przygód. Podróże, życie codzienne, a także randki nabierają nowego odcienia w związku. Z Love List bucket list, można dać zakochanym 100 niezwykłych pomysłów na randki, gwarantującże nowożeńcy nie pozostaną bez wspólnych doświadczeń!

4️⃣ Kupony na codzienne upominki

Chcesz dodać zabawny, ale kreatywny prezent do swojego prezentu ślubnego? W takim razie Love Cards to idealny wybór! W pełni konfigurowalny pakiet kuponów, który nie tylko wprowadza małe niespodzianki do codziennego życia, ale także pomaga członkom małżeństwa zwracać na siebie większą uwagę. Niezależnie od tego, czy jest to śniadanie do łóżka, wspólne uprawianie sportu czy wycieczka, niezapomniane chwile nie pozostaną w tyle dzięki Love Cards!

5️⃣ Wyjątkowa książka specjalnie dla nich

Czy znasz młodą parę od samego początku ich związku? Czy wiesz, które doświadczenia były dla nich największymi kamieniami milowymi, kto ma jaką rolę w związku? Zapisz najbardziej znaczące doświadczenia w książce upominkowej lub przekaż im kilka dobrych rad przygotowujących do małżeństwa!

Jak widać, istnieje wiele miłych i kreatywnych alternatyw, które mogą zastąpić standardowe prezenty. W tym roku zostaw zastawę stołową i rozjaśnij dzień ślubu spersonalizowaną, kreatywną niespodzianką! Mamy nadzieję, że nasz przewodnik do prezentów ślubnych okaże się przydatny. Niezależnie od tego, jaki przemyślany prezent wybierzesz, z pewnością sprawisz, że wielki dzień Twoich przyjaciół będzie bardziej niezapomniany 🙂