Love Note Love Cards Love List

5 obowiązkowych letnich przeżyć z partnerem

Jest już prawie połowa wakacji, a Ty czujesz, że nie wykorzystałeś jeszcze w pełni dobrej pogody? Jeśli brakuje ci kilku ostatnich świetnych programów z twojej letniej listy rzeczy do zrobienia, mamy kilka pomysłów, dzięki którym możesz cieszyć się słonecznym sezonem letnim!

Jesteś już całkowicie zrelaksowany, masz mnóstwo wolnego czasu i szukasz niezapomnianych letnich programów? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! Wybraliśmy dla Ciebie kilka wskazówek z niekończącej się kopalni pomysłów Love Note, dzięki którym możesz uczynić to lato niezapomnianym ze swoim partnerem!

1️⃣ Gotujcie razem!

Wreszcie oboje jesteście w stanie nieco zwolnić i spędzić razem czas. Lato oferuje idealną okazję do skorzystania z późnych godzin świetlnych i przygotowania czegoś pysznego na wspólną kolację. Wspólne gotowanie nie tylko rozjaśnia letnie wieczory dzięki wspólnie spędzonemu czasowi, ale także można spróbować czegoś nowego i stworzyć zupełnie wyjątkowy przepis ze swoim partnerem.

2️⃣ Nauczcie się razem czegoś nowego!

Od lat planujesz rozpocząć naukę języka hiszpańskiego? A może widziałeś właśnie otwarte studio ceramiczne, do którego zdecydowanie chciałbyś pójść, aby wykazać się kreatywnością? To świetna okazja, aby dać upust swojej kreatywnej energii i rozpocząć wspólne hobby, jednocześnie ucząc się zupełnie nowego języka lub zawodu.

3️⃣ Poruszajcie się jako zespół!

Nie jesteś typem plażowicza, bardziej pociąga Cię aktywny wypoczynek lub zwiedzanie? Mamy również wskazówki dla tych, którzy szukają aktywnego wypoczynku! Wypróbuj nowy sport zespołowy ze swoim partnerem! Nie tylko wzmocni to twoją kondycję fizyczną, ale także pomoże ci w koordynacji, pracy zespołowej i zwróceniu większej uwagi na siebie nawzajem.

4️⃣ Zróbcie bunkier!

Czy pamiętasz, kiedy jako małe dziecko budowałeś bunkier z przyjaciółmi lub rodzeństwem? Chociaż w dzieciństwie budowanie własnego zakątka jest wielką przygodą, dorosła wersja tego – biwakowanie – nie każdemu przypadnie do gustu 🙂 Zorganizowanie małego pikniku w ogrodzie lub półnamiotu w spokojniejszym miejscu może również służyć jako idealny program popołudniowy dla mniej odważnych. Istota pozostaje taka sama jak w dzieciństwie: możesz podzielić się swoimi najbardziej przerażającymi sekretami podczas głębokiej rozmowy.

5️⃣ Zorganizujcie przyjęcie w ogrodzie z przyjaciółmi!

Mamy też pomysł na to, by nie pomijać przyjaciół w letnich programach. Zorganizuj garden party, na którym spędzisz czas z najbliższymi przyjaciółmi. Jeśli jest to już u Ciebie stały zwyczaj, ożyw wieczór ekscytującym motywem tematycznym! Wspólne przygotowania, tworzenie dekoracji i ogólne oczekiwanie na gości również zbliżają was do siebie, co zapewnia sukces imprezy!

Niezależnie od tego, czy jest to gotowanie, piknik na łonie natury czy przyjęcie w ogrodzie, cel programów jest taki sam: wzmocnić relacje i wzbogacić się o wiele, wiele szczęśliwych wspomnień.

Który z nich umieścisz na swojej bucket list? 😉

+1️⃣ Love List – lista rzeczy do zrobienia

Jak już wspominaliśmy, fabryka pomysłów Love Note jest niewyczerpana, jeśli chodzi o porady dotyczące randek: na Love List zebraliśmy 100 najlepszych programów randkowych, które możesz wybrać ze swoim partnerem w dowolnym momencie! Ponadto w  nie ograniczamy pomysłów na randki tylko do ciepłego, letniego okresu. Wybieraj według tematów lub okresów i dziel się niezapomnianymi doświadczeniami ze swoją miłością!