Love Note Love Cards Love List

7 powodów, dlaczego Love Note z roku 2023 jest najbardziej kreatywnym prezentem dla pary

Zebraliśmy 7 niezwykłych powodów, dlaczego Love Note jest najbardziej wyjątkowym prezentem dla par z 2023 roku. Na podstawie informacji zwrotnych od 50.000 zainspirowanych odbiorców prezentów.

Szukasz prezentu, który jest trochę… nietypowy? Czegoś, czego na pewno jeszcze nie dostał Twój partner? 

Przedstawiamy Love Note, spersonalizowaną książkę miłosną dla par: opowieść o was dwojgu. Wystarczy nadać imiona bohaterom, a następnie możesz zacząć dostosowywać swoje postacie i historie! Zanurz się w możliwościach oferowanych przez ponad sto ilustrowanych stron, przeżywając przygody w świecie postaci 2D. Pozostaje tylko jedno pytanie: czy potrafisz sprawić, by Twoja historia ożyła w formie książki?

[:pl]lovelist-mockup-couple-ro 20[:]

Podarowanie tak osobistego i serdecznego prezentu jeszcze nigdy nie było tak proste! Naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny prezent w zaledwie 3 krokach!

1️⃣ Personalizacja Love Note’a

Podczas tworzenia książki można spersonalizować wiek, fryzurę, zarost i akcesorie swoich bohaterów. Można stworzyć ponad 1500 kombinacji postaci, więc każda para może zobaczyć siebie na kartach własnej książki.

2️⃣ Mieliśmy blisko 1000 unikalnych oświadczyn i ślubów z Love Note

Nasze książki zostały stworzone prawie 1000 razy przez naszych klientów na oświadczyny i śluby. 

3️⃣ Z Love Note możesz naprawdę przemówić prosto z serca

Bez dodatkowych opłat wydrukujemy tekst z szablonu lub Twoją własną spersonalizowaną wiadomość miłosną dokładnie tak, jak ją napiszesz na stronach. To miłosny akcent, który sprawi, że Twój prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

4️⃣ Warianty okładek Love Note

Wybór odpowiedniej to trudna decyzja, ale mamy 100+ okładek do dyspozycji. Możesz uczynić ją jeszcze bardziej osobistą, zmieniając tekst na okładce. Każda książka jest indywidualnie drukowana w pojedynczym wydaniu na naszym ekskluzywnym papierze najwyższej jakości. Możesz nawet wybrać, czy chcesz książkę w twardej, czy w miękkiej oprawie!

5️⃣ Strony i opowiadania Love Note

Ponad 100 ręcznie rysowanych scen zajęło naszemu grafikowi setki godzin, aby je stworzyć. Zanurz się w gwieździste noce, wspólne doświadczenia, przytulanie i oddaj się nostalgii!

6️⃣ Love Note jako prezent

Czy wiesz, że możesz również zamówić Love Note z opakowaniem ozdobnym? Poza świętami, co 3 książka jest proszona w opakowaniu ozdobnym.

7️⃣ Love Note jest dla wszystkich

Niezależnie od tego, czy jesteście parą hetero czy tej samej płci, wszyscy są mile widziani na stronach Love Note! Wszystkie nasze postacie i wątki fabularne są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej inkluzywne.